من در ایستگاه فضایی

من از امروز در ایستگاه فضایی ام مستقر شده ام. آخرین تصویری که از زمین به یاد دارم این بود که با مادرم بحث کردم و او گفت من ضعیف هستم و تحمل هیچ سختی مثل انقلاب و جنگ و ... را  ندارم. بعد با همسرم دعوایم شد و او هم حرف مادرم را تائید کرد. این شد که من بالاخره تصمیم گرفتم به ایستگاه فضایی نقل مکان کنم. ایستگاه فضایی یک ارث خانوادگی است که دقیقا یادم نیست از کدام فامیل دانشمندمان به جا مانده است . در شجره نامه خانوادگی خوانده ام که این دانشمند علاقه زیادی به فضا و این حرفها داشته است و این دلیل شده است که خودش یک ایستگاه فضایی را طراحی کرده و به چینی ها سفارش داده تا آن را بسازند و بعد طی یک مراسم خاصی آن را به فضا پرتاب کرده است و به عنوان ییلاق در زمان تعطیلات از آن استفاده می کرده است . بعد بعد آن فامیل دانشمندمان هیچکس به فضا و این حرفها علاقه ای نداشت و همین شد که این جا این بالا متروک افتاده و مثل آن داستانهای قدیمی کلیدش نسل به نسل در خانواده گشته تا به دست من رسیده است. حالا من در اینجا هستم. در یک کره نقره ای رنگ که تمام اطرافش پر از پنجره است. حتما با خودتون می پرسید من چه جوری اینجا رسیدم . حرفهای بسیاری دارم که از اینجا و محیطش و حتی از زمین شما برایتان خواهم زد  ولی این یکی را نمی توانم بگویم چون این یک راز خانوادگی است .

/ 8 نظر / 4 بازدید
fafa

منتظر خبرهات هستيم شوكا خانم ِ فراري...[پلک]

اراکده

ببين سلام منو به گل سرخ برسون شازده ( نمي دونم كوچولويي آخه)

داریوش

من هم در یک ایستگاه فضائی هستم. یادم نمیاد چطور آمدم اینجا...از وقتی که یادم میاد اینجا بودم. تمام وسایل مخابراتی ایستگاه خرابه است جز یک بلندگوی کوچک که گهگاه صداهائی مثل آه کشیدن بسیار طولانی با صدای بم ازش در میاد. یک میکروفن هم هست که روزی سه چهار بار توش حرف می زنم ولی نمی دانم کسی صدایم را می شنود یا نه...این اواخر فقط توی بلندگو آه می کشم, آه های طولانی و کشدار با صدای بم....

بنفشه خاتون

رازها باید همیشه راز باقی بمونن حالا مال تو که دیگه خونوادگی هم هست .ببینم راهی نداره یه جور چشم بسته یه روز ما رو هم ببری ایستگاه؟؟؟

Drago

وای فکرشو بکن...یه جا تک و تنها...خوش به حالت! هروقت تصمیم گرفتی برگردی یا بری یه جای دیگه میشه کلیدشو یه مدت به من قرض بدی؟

شادی تبعیدی

دقیقا میخاستم همین سوالو ازت بکنم .. که این ایستگاه فضایی ای که میگی حاصل چی اه و کجاس و تو اونجا چی کار داری میکنی یا قراره بکنی و از این قسم سوالات که الان دیگه ملتفت شدم تا حدی انگاری ..