بازی - دانای کل

بازی - به دعوت شادی  تبعیدی به یک مینیمال نویسی 100 تا 150 کلمه ای (حالا یکذره اینورتر یا اونورتر ) دعوت شدم . پنج نفر هم به بازی دعوت می کنم که این قانون برای آنها هم ادامه دارد .

1- فرج برنا 2- موسیوگلابی 3- قلم فرانسه 4- کاریزی 5-کتایون (وب لاگ نادانی)

6- شاباجی خانم

 

هی نوشتم و خط زدم. می دانید نوشتن خیلی سخت است حتی اگر دانای کل باشی. هیچ فرقی نمی کند . وقتی مجبوری یکسری آدم را بیاری وسط و دانه دانه سر فرصت معرفیشان بکنی و بعد هر کدام را به سرنوشتی دچار سازی باز هم سخت است . تاکید می کنم حتی اگر دانای کل هم باشی . بعضی مواقع گیج می شوی که این یکی کدام بود؟ حتی باور می کنید بعضی مواقع این احساس به آدم دست می دهد که این نه ! این یکی نه ! این یکی رو بهش رحم کن این یکی رو بدبخت نکن ! آن وقت هست که دانای کل بودن برای آدم می شود مثل طاعون ، مثل خوره می افتد به جان آدم یا حتی یک دانای کل می شود مثل یک گاو پیشانی سفید که همه ی اهل داستان تف و لعنتش می کنند . آه مثل این یکی.

- تخم سگ مگه من گفتم حرومزاده بشی ؟ برو از اون بابای دیوث و نه نه ی فلان فلان شدت گله کن .

می بینید بچه ی پررو من را مقصر می داند . همین دیروز یک کتک مفصل از آقابهرام جاهل داستان خوردم. می گفت چرا پته شو با انسی ریختم رو آب ؟ خب می دانید دانای کل بودن این چیزها را هم دارد . همیشه همه جا حاضری یک گوشه ای نشستی و کمین کرده ای و منتظری تا یکی یک دسته ی گل آب بدهد و تو توی بوق و کرنا بکنی . وقتی دانای کلی حتی می توانی از رختخواب مردم هم داستان بسازی .

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد پاپتی

هر کی دانای کل میشه، پای زختخوابش هم می ایسته .... یا یک همچین چیزی...[هیپنوتیزم]

موسیو گلابی

در اولین فرصت ممکن خواهم نوشت ... ممنون از دعوتت ...

لیلا

اما من همیشه فکر میکنم که من دانای کل نیستم

دختر نارنج و ترنج

سلام عزیزم، قربونت برم که مینی داستانت هم با بقیه فرق می کنه!! خدا رو شکر که من دانای کل نیستم وگرنه همه داستانام آخرش همه خوشحال بودن.. یا وقتی افسرده می شم مثل این روزها همه دنیا رو به هم می ریختم و هیچکی به هیچکس دیگه نمی رسید.. نه بابا!‌دانای کل شدن به من نمیاد......

الهام

[گل] شوکا جان عالی بود[گل]

قلم فرانسه

[نیشخند]بازی بعدی این جانب به دعوت شما سرکار شوکا و سرکار جیز جیز خاتون صورت خواهد گرفت. . .ممنونم

من و من

من واسه این پست کامنت نذاشتم؟ خونده بودمش که! خیلی خوب بود شوکا و متفاوت با بقیه ی مینیمالهایی که تا امروز خوندم

نعیم

بازی شما خوب و جالب بود.