کوروش از نوع اغذیه

 

همش که نمی شود رفت رستوران نخود فرنگی را از وسط دو نیم کرد و نیم ساعت جویید . همش نمی شود رفت یک جای میزان پیلی که هی هزار جور کارد و چنگال مینیمال و میدل مینیمال و ماکسیمال (در حد بیل ) دم دستت بگذارند که مثلا این مخصوص سر خرچنگ است ، آن یکی دمش ، این یکی هم روم به دیوار مخصوص فلان جایش هست و ... . نه خیر این روند را نمی شه همیشه ادامه داد . نمی شه همیشه کم خورد و گزیده خورد چون در ،بعضی مواقع که آدم دارد خیابان ایرانشهر را قدم زنان می آید پایین بعد از آن نان بربری (اینو برای ایرانشهر روها می گویم ) یک چند قدم پایین تر یک اغذیه ای است به نام کوروش که همین الان می گم اگر خیلی تیتیشید هیچ وقت اون طرفا پیداتون نشه که فحش و بد بیراهش برای منه . قابل توجه خانم های عزیز که این مکان تاریخی که قدمتش به همان اندازه قدمت کوروش خدابیامرز است از آن جاهایی هست که همه ی انواع جنوس مذکور (جمع مکسر جنس های مذکر ) آنجا مشغول تناول انواع اغذیه آن هم با صداهای ملچ مولوچ شدید هستند ، و وقتی من با یک بغل کتاب وارد شدم یکدفعه کل فضا را سکوت ژرفی فرا گرفت طوری که احساس کردم الان مدل فیلم بیل کیل همه به سرم می ریزند و من مدل اون دختره باید کلی از خودم رشادت نشان بدهم و ... . بماند. ساندویچ خوردن در محیط مردانه ای که دست بر قضا خیلی هم کثیف است آنهم تنها خیلی کیف دارد .

پی نوشت :

- فراکسیون زن ها فرشته اند به مدیریت شوکا عضو می پذیرد .

- بشتابید . فروش فوق العاده . در راستای کمک به جی دی پی مملکت دستنوشته هایم را حراج کرده ام. ای شما که به آینده ی فرزندانتان می اندیشید هم اکنون باید سرمایه گذاری کنید . اوریجینال با دست خط و امضای خودم . لطفا در هنگام خرید به لوگوی شوکا توجه کنید .

- همش پارتی بازی . مترو داره دم معاونت حمل و نقل و ترافیک ایستگاه می زنه .

/ 24 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا

انگار سرحالیا، خوشحالم هرچند این نوشته هات حال و هوای قبل رو ندارند ولی باز هم دلچسبند.

بنفشه خاتون

اولا" که خاک عالم گفتم ذوق مرگ شده بودم هول کردم "ذ" زدم به جای دال.ببخشید تصحیح شد.دوما" آدرس ساین انجمن در قسمت پیوندهای وبلاگ من هست باهاشون تلفنی تماس میگیری و برات وقت تست میزارن که در دو مرحله است و بعدش هم به سلامتی ثبت نام و...خودم سوال ها رو بهت می رسونم !!!شما فعلا" تماس بگیر بقیه اش با من.

امیر

انقدر دلم ساندویچ چرک می خواد که نگو

ساناز

وااااااااای که چقد دلم خواست!!! ببین یکی هم تو مفتح بین طالقانی و شیرودیه... اسمش محموده. اونم یه تست کنی بدت نمیاد. مطمئنم! [چشمک] ولی اگه رفتی جای منم خالی کن که دلم لک زده برا هر گونه ساندویچ درس حسابی!!! [نیشخند]

من

یاده ساندویچ میدان آرژانتین بخیر اونم دونگی !

شوکا

دنگی نبود بی انصاف نشو من که یادم نمی یاد.

قلم فرانسه

ای بابا! اتفاقن حال می ده بری سگ پزی غذا بخوری. . .

آرش

پارتی بازی رو خوب اومدی [خنده][خنده][قهقهه]

fafa

این یکی را بدجوری پایه هستم..از آرزوهامه که برم یه جایی مثل همینی که گفتی مثلاً چند سیخ دل و جگر بزنم...[نیشخند] پاهم داشته باشم که چه بهتر[خنده]