اسمش مایکل بود !

اسمش مایکل بود یا یک چیزی شبیه این . اوایل نمی دانستم اسمش چیست تا اینکه یک روز دقیقا آن زیر , زیر دستانش که روی کاغذ به هم گره خورده بودند نوشتند مایکل ! چه فرقی می کرد ؟ مهم این بود که شبیه یکی بود , یک شاهزاده ای , نجات دهنده ای , چیزی که در رویا دیده می شود, در خیال لمس می شود . اسمش به گمانم مایکل بود , همیشه کروات می زد , تر و تمیز بود با آن موهای جو گندمی قشنگش و چشمان میشی درشتش و اون نحوه ی انگلیسی حرف زدنش که هوش از آدم می برد . نفهمیدم کی بود و چه اتفاقی افتاد که عاشقش شدم , که اگر هر روز نمی دیدمش انگار آرامش نداشتم  شب ها تا دیروقت بیدار می نشستم و منتظر می ماندم تا بیاید , تکرار را نگاه می کردم , به تکرار عادت کرده بودم و عادت را تکرار وار ادامه می دادم .می آمد و از جهان می گفت , از وضعیت اقتصادی,  از شاخص بورس های بزرگ دنیا , از گروگانگیری , قتل , از هزار تا خبر ریز و درشت .وقتی حرف می زد نگاهش می کردم , جلو می رفتم و انگشتم را از پشت شیشه ی نیمه محدب بر روی لبهایش می کشیدم , سرانگشتانم گز گز می شد و صدایی مثل ریختن دانه های تسبیح بر روی زمین بین انگشت من و شیشه شنیده می شد . لبهای قشنگی داشت , و لبخندی قشنگ تر , عمیقو هرازگاهی غمگین , لبخندی که نمی دانم کی و چرا عاشقش شدم .مادر می گفت کپی همان نامردی است که سر عقد نیامد .

پی نوشت :

- عجب زهره چشمی گرفت پرشین بلاگ . می شه برگردم ؟

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مانا

پس نیایم پرشین بلاگ.اینم مشکل داره.

چای داغ

ببین شوکی پس داستانهای قبلیت تو بلاگفا جا موند؟

قلم فرانسه

چند وقته می خوام حل سیاوش ازت بپرسم وخ ( وقت ) نمیشه! خوبه؟ به کجا رسد؟ خودشو کشت؟ [سوال]

شوکا

برای چای داغ : نه عزیز بک آپ گرفتم . برای شاباجی عزیز : یک گوینده در بلومبرگ است که دست بر قضا خیلی دوستش دارم. برای قلم فرانسه : سیاوش را هنوز یادته ؟ خوبه . هنوز خودشو پرت نکرده یعنی الکی که نیست من باید پرتش کنم که بس که دل نازکم نمی توونم . دیروز می گفت شوکا هوا سرده مردم اینقدر این بیرون موندم زود باش تصمیم بگیر .

ساهاک

از این مایکل ها بی نهایت وجود دارد در دید و دل این دخترکان .... ما بدبختیم شوکا ؟؟؟ شوکا ما نمی فهمیم ؟؟؟

هادی ... آیات زمینی

سلام انگار خیلی عقب هستم شدید عذر خواهی می کنم به دلیلهای فراوان تحریم و اثاث کشی که انگار در نبود اتفاق افتاده دلیل که بماند خواستم بگم آدرس را گرفتم آمدم همین امشب که گرفتم آمدم خیلی دیر بود نه ؟

دختر نارنج و ترنج

پرشین بلاگ چیکار کرده خانومی؟؟؟ کجا می خوای برگردی؟ این همون مایکل گمشده ت بود؟ قشنگ بود. خیلی....