ماهی های گی

حسن آکواریوم به این است که خیلی چیزها از این موجودات کوچک یاد می گیری و از آن بهتر خیلی از پدیده هایی را که تنها در کانال های آنچنانی ماهواره قابل رویت هستند به صورت زنده می بینی  و بعضا برای مطالعات جامعه شناختی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهی .  بدبختی من این است که دو ماهی درون آکواریوم من Gay هستند و از آن جالبتر که هیچ خجالتی هم نمی کشند یعنی در واقع به دموکراسی مطلق اعتقاد راسخ دارند .  (برخلاف اظهار نظر آقای رئیس جمهور که ما اصلا در ایران هیچ وقت زبان لال ! این دو تا یک نمونه ی حی و حاضر ! )

/ 17 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنفشه خاتون

ما هم یه آکواریوم در محل کارمون داریم .البت هر وقت نگاهش می کنیم احساس آرامش میکنیم و کار کردن یادمون میره...

ساهاک

شوکا نگرانی که نوشته بودی محشر بودی ...خوشم اومد دختر .. اون جعبه با تمام متعلقاتش و اون لاک ها هر کدوم که می پسندی تقدیم تو باد ...

دختر نارنج و ترنج

خدا مرگم بده!!!! چه چیزا آدم می شنوه و می بینه خواهر..... جدی جدی اینجورین؟؟؟ برام خیلی جالبه! راستی شوکا جان، بنده به جای موسیو گلابی به طور رسمی شما رو دعوتیدم به بازی. هستی؟ بسم الله...

موسیو گلابی

ای بابا! اینجا هم که می آییم باید زخم زبان های ترنج بانو را تحمل کنیم!! من غلط کردم، اشتباه کردم که شما را دعوت نکردم، من چه می دانستم شما دلت بازی وبلاگی می خواهد خواهر من! سرم به کار خودم بود و خودم! حالا شما باید بروی همه جای اینترنت آبروی ما را ببری؟! در ضمن در وبلاگ قلم فرانسه هم در کامنتهای مربوط به همین بازی! یک معذرت خواهی رسمی دیگر هم از شما کرده ام! لطفاً آن را هم بخوانید بلکه دست از سر من بردارید و بردارند!!!

موسیو گلابی

فقط تو را قسم می دهم به تمام چیزهای خوب دنیا که بگو من بی تقصیر بودم! دهان ما را ... مورد عنایت قرار دادند دوستان از این که شما را دعوت نکردیم!!

موسیو گلابی

راستی پاک یادم رفت در مورد پستت بنویسم! یهو این کامنت ترنج بانو رو که دیدم ذهنم درگیر اون شد! ماهی هاتون گفتی چی هستن؟! (آیکون دهان باز و چشمهای گرد شده!) بعدش هم اونها هر کاری می کنن شما که نباید بشینی اونها رو نگاه کنی! بعدش هم اگه یه حرف رئیس جمهور رو نقض می کنن یه حرف دیگش رو تایید می کنن که در ایران آزادی و دموکراسی و از این جور چیزهای به درد نخور داریم!

عمو هومن

فکر میکنم آن آهنگ ماهیگیر در حقیقت ماهی گی بوده است ‌[چشمک]