اعترافات یک زن - 10

سه هفته است هیچ چیز ننوشته ام . سه هفته است هیچ چیز نخوانده ام . می دانید آنهایی که فکر می کنند ما احمقیم شاید درست فکر می کنند . دلم برای ندا و نداهایی می سوزد که زود رفتند . دلم برای خودم می سوزد که نمی دانم مرگم به کدامین هدف بی هدفی خواهد بود . دلم برای خدا می سوزد که آن بالا نشسته است و حسرت می خورد در حالی که ندا و نداها برایش تعریف می کنند چه اتفاقاتی افتاده است و او هی پشت دستش را می گزد که لعنت بر بی دقتی .

به نقل قول از فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

 "گاو بودن چقدر سخت است " .

آری ، این روزها برای من گاو بودن و گاویت سخت تر از هر زمان دیگریست.

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Hamed

یاد شهدای تقلب بخیر

Hamed

یاد شهدای تقلب بخیر[گریه]

بهار(سلام تنهایی)

امسال هم که سال گاو .... فقط می خوام بگم خوش به حال ندا که رفتنش فریادی شد ماندگار ...

عادل

از بی دقتی ای که گفتید خیلی خوشم اومد؛ شاید اگر دقتی صورت می گرفت چنین نمی شد ....

قله نشین

سلام سه هفته ؟ خب فکر کنم باید سریال کیف انگلیسی رو دوباره تلوزیون ببینه با اینکه پذیرفتن بعضی چیزا سخته اما از نظر من ادم عاقل اونیه که با کلیه تجهیزات و با عزم راسخ میره به جنگ دشمن فقط عزم و اراده کافی نیست مثل جومونگ که سالها خشم خودشو فرو خورد و از خشم و بغض و کینه اش سلاحی ساخت که الان فقط در مقابل مهر ومحبت و خوبی و راستی کند هست و باقی جاها می بره و میدره و میکشه... ایام به کام عزیز[ماچ]

Drago

سلام. ما احمق نیستیم.کسانی هم که فکر میکنند ما احمقیم سخت در اشتباهند.سکوتمان از رضایت نبود از تنبلی بود. گاو بودن(گوسفند تعبیر بهتری است) برای عده ای بسیار راحت تر از آنی است که فکرش را بکنید. موفق باشید.

ی-ف

وقتی به جوان های اینجا نگاه میکنم که چقدر راحت و بی دغدغه برای آزادی هایشان برنامه ریزی میکنند و خوش میگذرانند ، دلم به حال مردمم و سرزمینم بیشتر میسوزه .همیشه برای حداقل ها باید بجنگیم !

قلم فرانسه

ولی کسانی هستند کفتار بودن را خوب بلد باشند. . .

شوكا

كاملا مي فهمم...