خواب یا بی خوابی مسئله ...

من در تمام طول دوران زندگیم به جز این ده روز اخیر در خوش خواب بودن معروف بودم لیکن این ده روز اخیر نمی توانم بخوابم و از خستگی در حال هلاک شدن مزمن هستم. اوایل فکر می کردم به خاطر امتحان ها و پایان نامه کوفتی و نگرانی نامزدهای انتخاباتی و ماهواره ی امید و...  است ولی امتحان ها تمام شد و تمام بیست ها را گرفتم (جدی می گم ) و باز خوابم نمی برد . بعد با خودم فکر کردم شاید اینسامنیا گرفتم و یاد رابرت دنیرو افتادم و کلی برای خودم دل سوزاندم و گریستم و همین شد که به دکتر مراجعه کردم . دکتر محترم یک عدد قرص سبز رنگ کوچک به بنده دادند که هر شب با شام میل کنم . همین شد که مجبورم رژیمم را نیز بشکنم و شام هم میل کنم . قرص فوق الذکر سبز لجنی است و خیلی ترد و نازک و ظریف هم تشریف دارد . بنده دیشب یک عدد با شام میل کردم و... گلاب به رویتان تا صبح توی دستشویی بودم . اگر اینسامنیا مرا نکشد این قرص سبز کوچک لعنتی حتما مرا به درک واصل می گرداند.

 

پی نوشت :

امروز و فردا در گالری بنفشه نمایشگاه زیورآلات است . اگر کسی علاقه دارد برای ساعت دو به بعد یکسری بزنیم .

/ 10 نظر / 6 بازدید
پویا

این متنتو خوندم یاد سیفون افتادم ...

بهروز

چون رابرت دنیرو با آل پاچینو دوسته یاد دنیرو افتادی دیگه نه؟

ِِِDrago

دنیرو؟ منظورت آل پاچینو بود؟ فکر و خیال همه رو نابود کرده. در مورد نمایشگاه هم بگم...کاش همه ی مخاطب هاتونو همشهریاتون فرض نمیکردین... (جدیدا مطمئن شدم که اصلا تحویل نمیگیرین!دلیلش هم معلومه!)

فرج برنا

سلام... آفرین به شما... به خاطر بیست های تان...

دختر نارنج و ترنج

منم بی خوابی مزمن گرفتم شوکا جان... اما یه چیزو فهمیدم. اگه به خودت تلقین کنی که بی خواب شدی هی بدتر هم می شی.. الان دیگه من رسماً تا سحر بیدارم. بعد عوضش تا لنگ ظهر از رختخواب کنده نمی شم.... بی خواب نشدم، دیوونه شدم. نذار به مشکل من دچار بشی، قرص هم نخور، چون عادت می کنی و خیلی بدتره.. فقط به خودت تلقین کن که داری از شدت خواب می میری!! (دور از جونت) و همینطور خواهد شد... (نگی: کل اگر طبیب بودی... دارم خودم هم این کار رو می کنم به خدا!!)

fafa

آفرین بر بیست‌هایی که گرفتی شوکای بهاری...شب‌ها وتوپوکوهایت را می‌شماری؟[زبان] مراقب خودت باش