نوروز پیروز .

١

چند سال پیش تخم مرغ مارکدار نبود . اصلا هیچ تخم مارکداری نبود . امسال هرچی تخم مرغ ها را جوشاندم اون تاریخ و مارک صورتی رنگش نرفت که نرفت .

* به جای تخم می توانید از کلمه ی بیخود استفاده کنید  مثلا تخم مرغ ( بیخود مرغ ) تخمی ( بیخودی ) و ... به بهترین ترکیب جایزه تعلق می گیرد .

2

بالاخره هفت سین اداره چیده شد و همه خر کیف شدیم چون رئیس بزرگ به همه عیدی داد  . من مسئول رنگ کردن تخم مرغ ها بودم . فکر کنم از من شادتر و دارای روحیه بچگانه تر پیدا نکرده بودند !

* رئیس می شود رئیس خودم و رئیس بزرگ می شود رئیس رئیسم .

3

این روزها به مردم نگاه کنید . خانم ها همه میزان پیلی ، موهای رنگ شده ، ابروهای آن کادر و مرتب ، یکدونه مو به صورتشون نیست . آقایون همه پس کله هاشون مرتب و خط کشی شده ! با خودم فکر می کردم چقدر رنگ مو استفاده شده ؟ چقدر پودر دکلره ؟ چقدر تیغ ، چقدر ، چقدر ....

4

چند روزی نخواهم بود . از دستم راحتید البته فقط چند روزی .

5

از تمام دوستانم که این یک سال من را در این وب لاگ همراهی کردند بی نهایت سپاسگزارم . اگر راهنمایی و کامنت های شما نبود شاید اینجا خیلی وقت  پیش تعطیل می شد . خیلی از داستان هایم را اولین بار شماها خواندید و بهتر از هر منتقدی نظر دادید . از آن جایی که من بلد نیستم خیلی خوب بنویسم فقط به نامبردن نام شان اکتفا می کنم .

فرج برنا - کمی طنز اندکی جدی ، محمد رضا قاسمی - آرگوس ، وب لاگ لیماکده ، وب لاگ کاسنی ، وب لاگ شاباجی خانوم ، وب لاگ بنفشه خاتون ، وب لاگ قرن 21 که  من را شرمنده کرد ، وب لاگ کاغذ کاربن ،وب لاگ اسکیس ، وب لاگ قلم فرانسه ، شادی تبعیدی عزیز ، بنفشه خاتون عزیز ، سیدو عزیز ، فافا ی عزیز ، کلاغ قارقاری عزیز ،وب لاگ به گونه ای دیگر ، وب لاگ چای داغ که با من قهره ، موسیو گلابی عزیز ، نی زن هاملین عزیز ، از پشت یک سوم عزیز  ، آیات زمینی عزیز ، وب لاگ شکار ماه که این اواخر کشفش کردم و به نظرم شاهکار است و نعیم که همیشه من را شرمنده می کند ، کتایون عزیز با وب لاگ نادانی اگر اشتباه نکنم و دست آخر وب لاگ دیوار مفت که من را با ای میلش شرمنده کرد و یکی از میان قدیسین که باز هم من را شرمنده کرد .

ببخشید اگر اسمی جا ماند .  بی نهایت سپاسگزارم .

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرج برنا / کمی طنز / اندکی جدی

سلام شوکای عزیز... آقای نویسنده بعد از خواندن این پست از خود خجالت کشید و عیدی التفات و چنگیز و مهتاب را داد... سفرتان توام با شادکامی باد... [گل]

سیدو

چقدر خوشحالم که من نمیبینی چون اگه من ببینی خودت یک تیغ میدی دستم و میگی برو اصلاح کن .[نیشخند]

سیدو

من هم به نوبه یخود از شما متشکر و سپاسگذارم با تبادل لینک چطوری؟[نیشخند][خنده]

کتایون

منم خیلی از تو همراهی هات و داستان های قشنگی که ما رو به خوندنشون دعوت کردی ممنونم شوکای عزیز. . من و حمید هر دو از این قاعده مستثنا هستیم. هنوز هیچکدوم سلمونی نرفتیم. من که در عمرم هم موهامو رنگ نکردم فقط چند سال یکبار اگه ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم بدن میرم کوتاهشون می کنم که امسال این عوامل هم دست به دست هم ندادن. حمید هم شکل دراویش شده با این موهای بلند! [نیشخند]

عمار

اميد وارم تو سفره تعارفهايي که تيکه پاره ميشه اين روزاي آخر سال،‌ اينقدر براي اونايي که هيچ سفره‌اي جلوشون نيست بدرخشه که بشه باهاش چند وقتي از محبت پر بود. ماايرانيها اين جامونه که با اون ور ديواريها فرق داره. شاد باشيد.

هیچکس

سلام امیدوارم سالی پر از شادی در پیش داشته باشید

هادی ... آیات زمینی

شوکای نازنین ما شما رو خیلی خیلی دوست می داریم واقعا . سال خوبی رو برات آرزو می کنم و همراه با بهترین ها هادی [گل]

ّآرش

سلام سال نو مبارک [هورا]

فافا

ممنون عزیزم.... کودک درونت بیشتر از همه بیداره و این عیب که نیست حسن هم هست...اگه با پوست پیاز رنگشون می کردی شاید مارکشون معلوم نمی شد![چشمک]