امتحان

به عقیده ی من شوکا هیچ وقت آدم نمی شود . باور ندارید ؟ خب دوباره به عقیده ی من بهتر است باور کنید چرا که من بیست و پنج سال هست که با این آدم زندگی می کنم و شاید کمی بیشتر از شما بشناسمش . حالا اگر بپرسید مگر چه شده است همین جا خدمتتون عرض می کنم . واقعیت این است که به نظر من آدم های نرمال و صد البته عاقل وقتی می بینند یک عادت بد دارند سعی در رفع و تصحیح آن عادت می کنند و البته موجوداتی همچون شوکا هم وجود دارند که علیرغم اینکه می دانند چه عاداتی دارند باز دست بردار نیستند و بهت همان روند گذشته ادامه می دهند. می پرسید چطور خدممتون عرض می کنم.هشت ترم و هر ترم سه ماه البته تقریبی می شود بیست و چهار ماه یعنی دو سال خالص و سه ترم هر کدام مجددا سه ماه می شود نه ماه که روی هم می شوند دو سال و نه ماه به صورت خالص که به عقیده ی من برای یک آدم کافی است تا بفهمد که درسهایش را برای شب امتحان نگذارد و کمی درس بخواند ولی خب شوکا هر ترم اول ترم قول می دهد و دوباره آخر ترم عاشورا داریم تا همه چیز تمام شود. حالا شما به من حق می دهید یا نه ؟! الان هم که اینارو می نویسم آن طرف نشسته است و مشغول نوشیدن چای با کیک خانگی است و به بیخودش هم نیست که مثلا امتحانات نزدیک است . شما بگید من چه کنم ؟

 

 

/ 21 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیدو

بعد هم این شیخ گیس دراز یک نظریه دارد که در حال حاضر در حد تئوری است و این نظریه چنین می گوید که : بعضی ادم نشوند خیلی بهتر است . مثلن پینوکیو ادم شد چه گهی خورد ؟ بوسسسسسسسسسسسسسس

سیدو

[نیشخند] خوب دلم واست غنج میره دیگه . چیکا کنم ؟

بنفشه خاتون

بیخود حرص میخوری. به بیخودت هم نگیر شوکا خودش میدونه چه طور مشکلش رو حل کنه. تا حالا غیر از این بوده ؟؟؟ گیریم کمی هم فشار بهش بیاد.خوب به بیخودش ...

لولیان

[لبخند]

مینا/به آهستگی

شوکاها اصلاح ناپذیرند/این را تاریخ اثبات کرده/سعی نکن عوض اش کنی چون موفق نمی شی.بذار از چای و کیک اش لذت ببرد.

Drago

فقط شوكا؟! تقريبا 80 درصد ملت اينجوري هستن. توي اين 12 سال مدزسه چي ياد ميدن پس؟!! با اجازه به زودي لينك ميشين. يه سر به من بزن. [گل] راستي اگه اومدي حتما بهم بگو.

ساناز

سلااااااااااااام...خوبی؟ بابا غصه نخور که هممون عین همیم...

حامد پاپتی

من جای شما باشم، لو نمی دهمش. چکارش دارید. عاقل بشود که داستان نمی نویسد. دانشگاه نمی رود. می نشیند همین چای و کیکش را می خورد.

الهام

ما هم از این شوکا ها یکی دارم منتها اسمش الهام است!!! حالا چطوری دادیشان؟